ktorzy zajmuja sie oprawami ( race, flagi, piro....) zalozone konto ma na celu wspierac finansowo
nasza dzialalnosc, kazda kwota jest dla nas bardzo przydatna!!!
ZA WSZYSTKIE WPLATY BARDZO DZIEKUJEMY!
Nr KONTA: 15-1020-2733-0000-2902-0023-8246 PKO BP
WYJAZDY

GKS Nowiny - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW Na pierwzym wyjezdzie meldujemy sie w 4 auta w 19 osob, wywieszamy dwie flagi, na meczu troche dopingujemy ogolnie fajny wyjazd niech zaluja ci co nie chcieli jechac;) Ps. Na meczu odwiedza nas kilkanascie osob z CK.
Alit Ożarów - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW nas niestety 0!!!! Pierwsze zero wyjazdowe w tym roku 2006
Piaski - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW Na derbowy mecz z naszym rywalem za miedzy, zbieramy się ok. 1,5 godziny przed meczem na rynku tam kilka razy oznajmujemy swoja obecność i razem z okrzykiem na ustach wyruszamy w kierunku Piasków. Gdy dochodzimy na stadion okazuje się ze najtańszy bilet kosztuje 8 zł!!! (IV liga świętokrzyska), miejscowy zarząd nie chce z nami rozmawiać w kwestii zmniejszenia tej kwoty, na co cześć naszej ekipy przeskakuje przez mur, ale ochrona szybko zareagowała i reszta zmusza jest kupić bilet i wejść normalnie. Na sektorze melduje się nas ok. 60 osób z flaga NAPRZÓD JĘDRZEJÓW, od pierwszych minut jedziemy z bardzo dobrym i głośnym dopingiem. Na wyposażeniu mamy ze sobą także bęben z którym nasz doping był jeszcze lepszy. W drugiej połowie tez dobrze i głośno dopingujemy a także odpalmy pirotechnikę jaką mieliśmy przygotowaną. Na początku odpalamy dwie duże, żółte świece dymne która dają bardzo dobry efekt i zadymiają nasz sektor i pobliskie, następnie odpalmy 10 strobków, które tez fajnie podświetlają nasz młyn. W drugiej części spotkania tez pozdrawiamy PZPN oraz sędziego za jego postawę na tym meczu (przedłużył spotkanie o 10 min.) , skandujemy także „ Piłka nożna dla kibiców” z pozdrowieniami do miejscowego zarządu za zjaścia z przed kas. Nasi piłkarze wygrywają na boisku rywala 1:0 i robią to pierwszy raz w historii spotkań miedzy tymi drużynami, ten wynik daje nam powody do wielkiej radości i wszyscy zaraz po końcowym gwizdku wysypujemy się na murawę i świętujemy zdobycie 3 pkt razem z naszymi grajkami. Powrót do Jędrzejowa spokojny i w bardzo dobrych nastrojach, oby tak dalej. TYLKO NAPRZÓD !
Orleta Kielce - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW Nas 18 na Orletach Kielce (kilka ososb zmuszone zostac w domu:/) przed meczem jak i po staramy sobie umilic wyjazd ale nam sie nie udaje:/... Na meczu wywieszamy jedna flage C.H.W.D.P. KSN LADS mimo zakazu obserwatora ochrono-zgredy sie napinaja ale krotka nasza riposta i pekaja ogolnie ciekawy wyjazd chodz moglby byc napewno lepszy:/ ale "co sie odwlecze...." POZDRO DLA OBECNYCH!!!
GKS Rudki - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW Niestety mimo usilnych staran zaliczamy kolejne zero wyjazdowe, 2 w tej rundzie!
Zenit Chmielnik - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW (22.10.06) Na mecz do Chmielnika z Zenitem wybieramy sie w 22 osoby, busem. Dojezdzamy chwile przed pierwszym gwizdkiem, na wejsciu miesjcowi ochrono-zgredy robia troche problemow ale ostatecznie wbijamy sie na skektor i od pierwszych minut jedziemy z dobrym dopingiem. Na płocie wieszamy dwie fany, plus transparent o tresci : "ultraprotest.pl". Ludzie od nas troche migrowali, to do sklepu, to troszke rozgladali sie po stadionie. W ciagu meczu kilka krotnie pozdrawiamy pzpn, w drugiej połowie odpalamy 3 race, a w koncowce meczu bawimy sie na swoim sektorze co nawet niezle wyglada. Ogolnie wyjazd zaliczony i uadany. Droga w obie strony spokojna i bez przygod.

U SIEBIE

NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - Spartakus Daleszyce (05.11) Spotanie nie odbyło sie, Naprzód wygrał 3-0 poniewaz zawodnicy gospodarzy nie zaszczycili nas swoja wizyta ! Na zbiera sie kilanascie osob i kilka krotnie kzyczymy, czekajac na gosci z Daleszyc. Caly czas pada i oglnie fatalna pogoda. Pozdrowienia dla obecnych
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - Łysica Bodzentyn (29.X) Na mecz z Łyscia w zimny i deszczowy dzien zbieramy sie w ok. 25 osob, ma plocie wywieszamy jedna fane, w czasie spotkania kilkaktonie cos krzyczymy.
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - Piast Chęciny (15.X.06) Na wczorajszym meczu zbieramy sie w mlynie ok. 30 osob, na plocie wisi jedna fana "NAPRZÓD JĘDRZEJÓW". Kilka krotnie cos krzyczymy i tyle.
NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - Nida Pinczów 01.X.2006 Kilka dni przed meczem dostajemy informacje ze maja zawitac na ten mecz fani Nidy Pincżów wiec u nas lekka mobilizacja. Na meczu przez cala pierwsza polowe nie prowadzimy dopingu i nie zbieramy sie na swoim miejscu wywieszamy w poblizu naszego sektora transparent: ZARZAD - TEGO CHCECIE (zero dopingu, zero oprawy). W przerwie meczu zbieramy sie w naszym meczu w ok 60 osob, wywieszamy 2 flagi i jedziemy do konca meczu z bardzo dobrym dopingiem!!! Kibiców gosci niestety ZERO
NAPRZÓD- Orlicz Suchedniow Nas na tym meczu zebrało się ok 45-50 osób (sporo melanżowników i młodzieży), w II połowie część osób siedziała gdzie indziej... , Orlicza 0 o czym zostaliśmy wcześniej poinformowani. Na meczu odpalamy saletre, doping mieszany od zerowe do naprawde konkretnego z pomocą bębna. Mecz wygrywamy i zostajemy samodzielnym liderem. Podziękowania dla A. ona wie za co
Naprzód - Wisła Sandomierz. Nas na meczu w sumie ponad 40 (w tym 4 osoby z Kielc gł. płci pięknej ). Odpalamy kilka strobo + rozwijamy naszą wielką sektorówkę. Wisły 0.